На головну / ЛЮДИ / 157 балів і впевнена перемога у зональному етапі конкурсу «Вчитель року 2020»

157 балів і впевнена перемога у зональному етапі конкурсу «Вчитель року 2020»

13 листопада стартував І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта», «Історія», «Хімія». Цьогорічний конкурс об’єднав кращих педагогів Барвінківського, Ізюмського, Зміївського та Балаклійського районів. Учасники успішно пройшли перші конкурсні випробування: «Тестування», «Практична робота», «Методичний експромт», «Проєкт». А вже 19 листопада  вони проводили відкриті уроки на базі одного із ліцеїв Балаклійщини. За результатами двох конкурсних днів і визначилися переможці. Пишаймося: перше місце у зональному етапі конкурсу «Вчитель року 2020» впевнено виборола вчитель історії Барвінківського опорного закладу В.Л. Паніотова. Ми запросили Вікторію Леонідівну до розмови.
– Хоча я маю досвід участі у різних професійних конкурсах, а щораз хвилююся. Ось і до Балаклії їхала з певними хвилюваннями. Це був мій дебют у «Вчителі року». Загалом я вважаю, що це найпрестижніший конкурс педагогічної майстерності. І хоча він проходить так би мовити на громадських засадах, не дає якихось матеріальних привілей чи надбавок до зарплати, але він дає набагато інше – дає можливість і шанс заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо й впевнено відмовляється  від шаблонних форм і методів роботи, готова і вміє  творчо будувати свій урок і навчально-виховний процес в цілому.  Я їхала показати і свої професійні надбання, і взяти від колег корисне, позитивне, цікаве для власної роботи. Звичайно, як і кожен конкурсант, я прагнула до перемоги. Намагалася викластися по максимуму на кожному етапі конкурсу. Чи було складно? Скажу так – я люблю свій предмет, для мене це не просто спеціалізація, це моє захоплення. Я живу школою, дітьми, історією. Намагаюся не стояти на місці, постійно підвищувати свій рівень, кваліфікацію, відвідую різні навчальні тренінги, семінари. Тож під час конкурсу я лише показала свій арсенал творчих і професійних надбань. І в класі на уроці, і під час  інших випробувань я працювала так, як вмію, як звикла, як працюю у рідній школі, зі своїми учнями.  
Варто сказати, що у номінації «Історія» на конкурс заявилося п’ятеро вчителів із сусідніх регіонів. Всі вони – сильні і досвідчені фахівці. Та наша В.Л. Паніотова була найкращою! За результатами всіх випробувань Вікторія Леонідівна набрала 157 балів. З великим відривом вона обійшла всіх конкурентів і впевнено посіла перше місце. – Перемога мотивує бути сильнішою, йти впевнено вперед до вершин професійного олімпу, – говорить Вікторія Леонідівна. – А для мого предмету це надзвичайно важливо. Бо історія – це не тільки далеке минуле. Це й наше сьогодення. Адже сьогоднішній день вже завтра стане історією. І вчитель повинен сам справжнім професіоналом, щоб самому грамотно  аналізувати,осмислювати й переосмислювати факти і події,  і вчити цьому дітей, вчити обирати з потоку інформації  різні варіанти інтерпретації подій.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

«Мені комп’ютера не треба. У мене вся база даних про сільчан зберігається в голові»

Ювілеї Т.І. Кітова, медик-пенсіонер із Іванівки, коли працювала фельдшером, про комп’ютер не знала й не …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page