На головну / МІСТО / Ялинка у Барвінковому займає четверте рейтингове місце в області

Ялинка у Барвінковому займає четверте рейтингове місце в області

Газета «Слобідський край» дізнавалася про новорічні ялинки усіх райцентрів нашої області.  Найвища – 20-метрова жива ялинка встановлена на центральному майдані у Лозовій. Великий Бурлук прикрасила жива 14 метрова лісова красуня, у Дворічній – збірна ялинка заввишки 13,5 метрів, на півметра менша ялинка засяяла у Боровій. Четверту сходинку у цьому рейтингу займають 12 –метрові новорічні дерева. Такої висоти ялинки встановлені не тільки у нашому Барвінковому, а ще у семи райцентрах –  Балаклії, Вовчанську, Змійові, Краснограді, Новій Водолазі, Чугуєві, Золочеві. Найменшої висоти святкові ялинки зафіксовані у Богодуховому та Близнюках (по 6 метрів).
Варто додати, що у 16 райцентрах перевагу віддали штучним ялинкам. А у Лозовій, Дворічній, Великому Бурлуку, Зачепилівці, Дергачах, Новій Водолазі прикрашають живі ялинки,які ростуть на центральних площах міста. Причому роблять це вже не перший рік.  Ялинковим бумом в області ознаменувалася Балаклія, тут цього року тут установили п’ять новорічних красунь – по одній у кожному мікрорайоні міста.
А нам приємно відзначити, що ялинка у Барвінковому за рейтингом колег із обласного видання одна з найвищих на Харківщині, а за відгуками самих барвінківчан –  найрозкішніша. Містяни стверджують, що таке пишне, красиве, розкішне дерево ще ніколи не прикрашало площу нашого райцентру на Новорічні свята.
12 метрова міська ялинка – це подарунок Барвінковому і всім барвінківчанам. Ця Новорічна красуня доставлена на центральну площу міста із приватної садиби подружжя Мирних, що мешкають у Нікополі Гусарівської сільської ради.
Родина ще минулоріч запропонувала свою ялинку міській громаді. І  протягом року це пухнасте дерево чекало своєї почесної місії – бути головною ялинкою міста.
Акуратно спиляне, з такою ж акуратністю доставлене і бережно встановлене воно ще в понеділок було встановлене у центрі міста.
– Від себе особисто, від всієї барвінківської громади, від гостей міста я щиро дякую Олександру Івановичу та Нелі Анатоліївні Мирним за те, що вони дбайливо викохали таке розкішне дерево і безоплатно зробили всім нам такий чудовий новорічний подарунок, -говорить міський голова О.О. Бало. – Погляньте, це не просто дерево – а справжня казка,мов на картині маститим художником зображене. Рівненьке, високе, струнке, розлоге, пухнасте. Воно й без ялинкових прикрас милує око. Дякуємо! І ще раз дякуємо цій шляхетній сільській сімї! Подарунок справді королівський!
Дарувати місту ялинку вже стає у Барвінковому традицією.  Вже чотири роки поспіль громада приймає у дар ялинки від місцевих мешканців.
Хочеться сподіватися, що і в майбутньому ця добра справа буде продовжена.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

А у нас равлики, а у вас?

Нещодавно ми започаткували рубрику «Хто він – ваш домашній улюбленець?». Запрошуємо й вас до активності. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page