Ювілеї

12 березня відсвяткувала свій життєвий ювілей  З.М. Рой – ветеран праці з Грушувахи, шанована на Барвінківщині людина.

За плечима у Зінаїди Михайлівни довгий трудовий шлях – від доярки у колгоспі «Зірка», що на рідній Богодухівщині, до  голови сільської ради у Грушувасі.

Грушуваху жінка вважає  своєю другою малою батьківщиною, бо тут вона живе і працює вже майже півстоліття. Сюди приїхала молодим дипломованим спеціалістом-бухгалтером,  почала працювати у колгоспі «Грушуваський». Спершу рядовим бухгалтером,  потім очолила бухгалтерську службу, пізніше стала головним економістом господарства,  а згодом –  заступником керівника  правління колгоспу. Довгий період часу була профспілковим лідером господарства,  депутатом сільської ради. А у  2002 році односельці обрали З.М. Рой сільським головою.

Звична до клопіт, до спілкування з людьми, до роботи у громаді, Зінаїда Михайлівна й після виходу на пенсію не відійшла від справ. Вона очолює ветеранську організацію сільської ради, згуртовує людей цього поважного віку, намагається допомогти тому, хто потребує уваги й підтримки.

Ось і в день свого життєвого ювілею З.М. Рой приймала багато теплих і щирих вітань. І не тільки від рідних та односельчан. Приїхали привітати ювілярку голова районної ради В.С. Щолок, голова районної спілки ветеранів війни та праці В.О. Седенко,  колеги по роботі в органах місцевого самоврядування В.Г. Сніжко, Л.Л. Беспалая,О.В. Сніжковий. Від колективу Грушуваської сільської ради поздоровив шановану іменинницю й очільник місцевої громади О.І. Маслов. Всі дружно зичили ювілярці активного довголіття, міцного здоровя, злагоди і благополуччя.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Свято Вишиванки онлайн

У День вишиванки вже стало доброю традицією вдягати українське національне вбрання. І хоч припадає цей …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page