На головну / РАЙОН / Чотири години яскравих вражень та емоцій

Чотири години яскравих вражень та емоцій

Скажете, що чотиригодинний концерт – це занадто довго і тяжко для сприйняття? Не знаю як, де і кому, а у нас у Пригожому такі концерти вже стали нормою, на них створюється така душевна атмосфера,що втрачаєш відчуття часу. Все проходить на одному диханні,  ніхто й на годинника не поглядає, не помічаєш, що скільки й годин пройшло.
Ось і Новорічний святковий вогник був саме таким довготривалим заходом, який подарував всім нам букет яскравий і незабутній вражень та емоцій. У залі більше сотні сільчан – із Пригожого, Ковалівки, Малинівки, Гаврилівки, гості із райцентру. А на сцені звучали такі ритмічні пісні, що всидіти на стільцях було просто нереально, тож простора глядацька зала швидко перетворилася на великий танц-майданчик.Танцювали буквально всі – від малечі до людей поважного віку.
Розважали публіку і дарували свій талант присутнім учасники гурту «Пригожанка», солісти Євгенія Герасименко, Каміла Боятюк, Онипченко Олена, Інна Резуненко. І, звичайно ж, Сргій Мірошніченко –чудовий виконавець і такий же креативний організатор масових розважальних заходів.
Були сценки, були гумористичні виступи, були хіти-80-их і пісні сучасні.А ще разноманітні конкурси, святкові лотереї, в яких розігрувалося більше сотні призів! Був Дід Мороз і Снігуронькою, була чудова фотозона і багато костюмованих персонажів. Та головне – у людей був гарний настрій, було бажання святкувати, веселитися, спілкуватися з друзями і бажати один одному у Новому році тільки всього доброго, світлого, радісного і позитивного.
Тетяна Резуненко,  депутат Гаврилівської сільської ради.
На сільській сцені – Новорічні пародії на відомих зірок
Чим порадувати односельців на святковому новорічному концерті? Який сюрприз підготувати їм під ялиночку? Ми не довго думали й вирішили відтворити Новорічні кліпи відомої Вєрки Сердючки та не менш популярного Вітальки – прикольного героя одноіменного серіалу. Вирішили –і взялися за справу. Учасники художньої самодіяльності входили в роль і чи не щовечора збиралися на репетиції, шліфуючи кожен фрагменти свого виступу. А наша сільська майстриня швачка Надія Жулій шила сценічні костюми, вкладаючи в роботу всю душу і вміння. Всі разом готували й вбрання для сцени –кошти на всі ці потреби виділила сільська рада. Велика підготовча робота до Новорічного вечора відпочинку,на наше переконання, мала неабиякий успіх у присутніх на заході.
А зібралися у святковій залі не тільки мешканці Нової Миколаївки, до нас завітали сільчани із Червоного Лиману, Мечебилового (дякуючи  керівництву ПП «Новомиколаївський» було організовано підвіз людей до закладу культури). Концерт пройшов на ура. Наші гумористичні кліпи- пародії на відомих зірок публіка оцінила бурхливими оплесками. Яскравим доповненням до наших концертних номерів стали виступи хореографічного колективу «Ритм» (керівник Віка Остріжня) із Мечебилового. Не можу не відзначити старання й талант наших юних аматорів – вихованці сільського НВК були неперевершені на сцені і приймали цілком заслужені авації.
Каріна Тітічко, Альона Пазюра, Надія Жулій, Ольга Задорожня, Юлія Калошина,  Любов Ткаченко, Тетяна Любченко, Віта Кобченко, Тетяна Гуцало – саме вони зробити яскравою святкову Новорічну програму у Новій Миколаївці. А зіркою сцени місцевого масштабу я з впевненістю можу назвати Віктора Кобченка. Цей веселий, талановитий, артистичний юнак – родзинка нашого свята. Він взяв на себе головні ролі у пісенних кліпах і справився з ними на відмінно.
Таким був Новорічний концерт у нашому закладі культури. Останній у році 2019-му. А в новий рік ми вступаємо з неменш цікавими творчими ідеями. Головне наше кредо – дарувати односельчанам гарний настрій і цікаве змістовне дозвілля.
Людмила Костюшина, директор Новомиколаївського сільського Будинку культури.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Новорічний настрій

Наче тільки готувались до Новорічних свят, а на календарі вже середина січня. Вже й Різдво, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page