You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Сертифікація педагогів

Сертифікація педагогів

В Україні вперше було проведено сертифікацію педагогів. Успішно пройшли цю процедуру  вчителі початкових класів Опорного закладу ЗОШ№1 Світлана В’ячеславівна Івахненко і Марина Володимирівна Шатрава.

Сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.
– Усі етапи пройдено блискуче, – розповідає заступник директора з навчально-виховної роботи Г.В.Щолок, –  це був непростий, але цікавий шлях педагогів до визнання високого рівня їхнього професіоналізму на Всеукраїнському рівні. Уся процедура сертифікації від моменту реєстрації до фінального тестування тривала близько року, тож від наших колежанок знадобилися не тільки знання і вміння, а ще й витримка та терпіння.  В Україні сертифікація, тобто зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічних працівників, здійснене шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи, проводилася вперше. Всього виявили бажання пройти сертифікацію 857 вчителів початкової школи з різних куточків України. 705 педагогів, в тому числі і Світлана Вячеславівна та Марина Володимирівна, справилися з цим успішно!  Саме вони стали першими ластівками в нашому районі, які отримали сертифікати Міністерства освіти і науки України, що надають їм право впроваджувати і поширювати методики компетентнісного навчання та нові освітні технології, брати участь у процедурах і заходах, пов’язаних із забезпеченням якості та впровадженням інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, а також на щомісячну 20%-ову доплату до посадового окладу протягом 3 років

27 листопада, як повідомляє Український Центр оцінування яуості освіти http://testportal.gov.ua/2019/11/28/hto-zh-projshov-sertyfikatsiyu/?fbclid=IwAR352vwHFt37hrvJRCSsc8Cih1kBxwk0k2ZlCNK2iLTPfAUJmbITyzsCoWo ,  комісія при Міністерстві освіти і науки України з визначення результатів сертифікації педагогічних працівників встановила граничну кількість балів для успішного проходження сертифікації.

Учасники, які набрали 50 тестових балів за результатами незалежного тестування та 72 бали з вивчення практичного досвіду, успішно пройшли сертифікацію педагогічних працівників.

На засіданні було також створено експертну групу для прийняття остаточного рішення щодо видачі (невидачі) сертифікатів учасникам сертифікації, які отримали граничну кількість балів за результатами незалежного тестування, але не отримали граничну кількість балів за результатами вивчення практичного досвіду їхньої роботи.

Про нас Шевченко Людмила

Журналістка "Вісті Барвінківщини" L_M_Shevchenko@ukr.net

Перевірте також

Свято Миколая

Справжнє свято під назвою «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час» подарували глядачам колектив та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *