You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Святкувало все село

Святкувало все село

Днями в Подолівці відзначали День села. За доброю традицією, жителі села та гості зібрались увечері аби разом відзначити це свято. Діти бавились безкоштовно на батуті, смакували солодкою ватою, грались яскравими іграшками з виїзної торгівлі. А власниця сільського магазину, підприємець  Наталія Негрій, пригостила всіх присутніх малюків морозивом. У повітрі чутно віяло запашною польовою кашею та готувались шашлики. Ось-ось має розпочатись святковий концерт, на який поспішають всі, і дорослі, і малі.  Вели концерт Віталій Мотов, художній керівник Подолівського СБК та Марина Шатрава, педагог організатор Подолівської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

До всіх односільчан з вітанням звернувся голова сільради Олександр Фетісов. Він побажав здоров’я та наснаги, гарних врожаїв трударям. Та запросив на сцену тих, хто нещодавно відзначив свій ювілей. А саме Леонід Іванович Міленко, Віра Григорівна Потебенько, Іван Григорович Глущенко та Антон Анатолійович .Здорік.

До привітань доєдналась і директор школи Тетяна Смірнова. Вона щиро привітала односельчан зі святом, а голові сільради від імені дітей та їх батьків, від усього педагогічного колективу вручила подяку за постійну допомогу та підтримку сільської школи.

Цілий калейдоскоп пісень та гумору дарували глядачам й місцеві аматори, й гості з Барвінкового. Віктор Сурма вже вкотре зачаровував грою на саксофоні, Наталія Пісковська, Володимир Федоренко, Володимир Покотило, Сергій Оліферовский, гурт «15+» та Микола Михайлюк дарували цілу низку пісень в різних стилях, аби цікаво було для кожного покоління. Не менш талановито виступили й місцеві виконавці: група “Ексклюзив”, Віта Корзюк, Ольга Давиденко…

А розділив святкову концертну програму та дискотеку яскравий салют, який прямо над головами розсипав зірочками, осяюючи різнобарв’ям вже нічне небо. Та присутні розходитись ще довго не поспішали. Розважальна програма продовжилась з танцями та смачною кашею з шашликами. А гарний настрій присутніх свідчив про те, що свято вдалося. Тож, можна впевнено сказати – вміють подолівчани працювати, вміють й святкувати.

Про нас Шевченко Людмила

Журналістка "Вісті Барвінківщини" L_M_Shevchenko@ukr.net

Перевірте також

Життя, що почалося в 30

У це важко повірити. Це просто не вкладається у голові. Факт шокує, він із серії …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *