На головну / СПОРТ / Рекорди / Рекордсмени Барвінківщини

Рекордсмени Барвінківщини

Нещодавно до Барвінкового завітали керівник національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова та світовий рекордсмен Дмитро Єсепчук, аби зафіксувати новий результат і внести його до Книги рекордів. А рекорд спробувала встановити родина Троянів. Хвилююче очікування в тренажерній залі зростало, мама з трьома синами готувались до годинного навантаження. Не менше за них відчувалось переживання і у тренера з важкої атлетики О.А.Ведмідя і у директора спортивного закладу С.Шматько. Щеб пак, адже такі гості з Київа до Барвінківської спортивної школи приїздять вперше. Та що там до школи? Взагалі до нашого містечка! АА вони й не забарились! Після знайомства та екскурсу закладом, розповіді про досягнення вихованців Заслуженого тренера, маленька підготовча процедура, перевірка ваги штанг, кожна вагою в 10 кг, медичні показники учасників, їх налаштованість, і відлік часу пішов…

Жим лежачи родиною почергово, Л.Вєтрова приладом відрахунку кількості разів повного підйому штанги, Д.Єсепчук по секундно слідкував за плином часу, все фіксує відео камера, а учасники, взявши швидкого темпу, намагались його не знижувати. Та вже за півгодини руки боліли у кожного і темп почав знижуватись, а напруженність зростати. Враховуючи, що вік різний, наймолодшому Богдану лише 7, а мама Інна взагалі не займається важкою атлетикою, а вага штанги для всіх однакова, та вони не відставали в наполегливості від Вадима та Влада. Врівноваженість та впевненість тренера додавала сил, кожен дотримувався його команди. В різних ситуаціях година сприймається по різному. Інколи час летить швидко, а іноді здається, що стрілки сповільнюють ходу. Іпісля оголошення залишку 15 хвилин, здалося,  що час зупинився, а учасники цим і скористались. Саме в останні десять хвилин відкривається друге дихання у кожного з них, і навіть Богданчик помітно пришвидшує і темп і кількість підйомів. Відлік посекундно, а Вадим «рве» штангу, наче в ній лишився кілограм. І стоп! Всі в очікуванні оголошення кількості, чи виконали умови заявки на рекорд? А заявили 2100 поштовхів. Хвилююче очікування… і Лана з посмішкою бере сертифікат, і запрошує до нагородження. Ще трохи терпіння і озвучений результат зриває шквал емоцій – 2324 рази! Рекорд встановлено! А урочисте привітання і нагородження відбулося в Барвінківському Будинку творчості дітей та юнацтва, де на учасників чекали з нетерпінням і друзі, і знайомі, і просто вболівальники. А працівники та вихованці закладу підготували не менш яскравий святковий концерт.

  • Сьогодні родина Троянів встановила рекорд України, – звучало в промові керівника національного реєстру Л.Вєтрової, – ми вітаємо їх з цим досягненням. Як на мене, цінність рекорду навіть не в кількості, а у самому ставлені до своєї мети, до виховання лідерства у своїх дітях, щоб вони вірили в себе, щоб тримали в собі оцю жагу до перемоги все життя, щоб ставили собі цілі і не відступались, ннавіть, якщо не одразу готові. І сьогодні Інна Василівна показала нам саме це. Вона створила команду і повела її впевнено до перемоги. Адже легше, виховуючи дітей, вказувати їм на недоліки, вселяти в них невпевненність, слабкість та зневіру в себе. Минув майже рік після заявки – цей рік був напружений для самих хлопців, вони готувались, наполегливо працювали над собою. Були різні варіації цього рекорду, спочатку хотіли на кожного окремо та таких рекордів в Україні дуже багато, а от родинного рекорду… І коли ми запропонували мамі стати поруч з синами, і зробити це, вона погодилась, це вже стало набагато цікавішим. Є різні рекорди, де діти встановлювали, та мами були осторонь. Є й такі, де батьки не підтримували бажання дітей. Ви можете пригадати родину, яка зробила те саме? Я не можу назвати акої родини по всій Україні,де мама разом з трьома різновіковими дітьмиведее їх з такою жагою до перемоги. 18 листопада 2018 року сімя Троян Інни Василівни встановила національний рекорд України. « Максимальна кількість жиму штанги лежачи почергово сімейною командою»!
  • Ми запрошуємо учасників рекорду України до Київа на презентацію книги №Рекордів України, де буде внесений і їх результат. А сертифікат вони отримують уже сьогодні. Шквал радісних емоцій, ривітань і фотосесія з рекордсменами та гостями х Київа ще довгий час утримувалиатмосферу перемоги, радості та гордості в приміщенні БТДЮ. Нагадаємо, що брати Трояни займаються спортом у дитячій юнацкій спортивній школі у тренера з важкої атлетики О.А Ведмідя, і вже мають чимало досягнень.Вадим – чемпіон у воїй азі, Влад- срібний, а Богдан – бронзовий призер у своїй ваговій категорії до 30 кг. Також Богдан зареєстровний, як найменший важко атлет нашого району. Додамо, що брати беруть участь у змаганнях різного рівня. І завжди повертаються додому з титулами переможців. У червні 2018 року приміром, Вадим зайняв ерше місце у змаганнях «Хто ти, майбутній олімпієць?» в місті Скадовську Херсонської області.  Тож, до великої колекції нагород додали собі ще одну, вагому – встановивши власний рекорд України. Ми вітаємо родину рекордсменів з таким досягненням і бажаємо не зупинятись, а йти до нових перемог, ставити нові цілі і досягати їх. Пишемо місцеву книгу рекордів разом. До речі, наша редакційна камера теж зафіксувала цей рекорд. Тож, включаємо його до нашої книги місцевих рекордів, фіксуємо досягнення у списку під №12.

Про нас Шевченко Людмила

Журналістка "Вісті Барвінківщини" L_M_Shevchenko@ukr.net

Перевірте також

Особливий Кузьміч

Сьогодні нікого не здивуєш наявністю домашнього улюбленця. Адже в кожній родині є кіт чи собака, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page