На головну / Громада / Громада / Передплатіть “Вісті Барвінківщини” онлайн!

Передплатіть “Вісті Барвінківщини” онлайн!

Продовжується передплата на газету “Вісті Барвінківщини” до кінця 2020 року. Відтепер газету можна передплатити онлайн за допомогою нового сервісу  Укрпошти. Пояснюємо, як це зробити швидко та максимально комфортно.

Чому варто виписати “Вісті Барвінківщини”?

Часопису – 89 років. Протягом цього часу “районка” є інформаційним порадником жителів краю. На сторінках знайдете актуальні теми та події,аналітичні матеріали щодо місцевих виборів, інтерв’ю з жителями Барвінківщини, цікаві історії, матеріали з історії рідного краю, корисні поради,  а також рекламу й оголошення.

Скільки коштує передплата?

Передплата газети на місяць коштує 35,94 грн. і ще 3 грн.60 копійок за послуги Укрпошти. Ідентична ціна і при передплаті “Вісті Барвінківщини” на поштових відділеннях чи в листонош.

 

До коли можна виписати “районку”?

Передплата на друге півріччя 2020 року тривала до 24 червня включно, тож тепер є можливість передплатити на квартал та по місячно!

З чого почати оформлення передплати?

Щоб передплатити онлайн, перейдіть за посиланням    https://peredplata.ukrposhta.ua

 

Натисніть на каталоги місцевих видань, оберіть Харківську область

Введіть «Вісті Барвінківщини». Натисніть на іконку видання.

Оберіть період передплати та кількість комплектів і натисніть додати у кошик

А далі оформити замовлення.

Заповніть усі необхідні поля. Для цього вкажіть ПІБ замовника та отримувача, поштову адресу, за якою потрібно доставляти періодику, номер телефону та email, на який надійде лист-підтвердження замовлення.

Не забудьте поставити галочку навпроти поля “Згода на обробку персональних даних”. І натисніть зберегти. Перевірте введені дані. Якщо знайшли помилки, виправіть, натиснувши “Редагувати”. Після цього клікніть “Оплатити”.

Як здійснити проплату?

На екрані комп’ютера чи смартфона відкриється вікно онлайн-банкінгу, де потрібно ввести номер картки, термін дії та CVS-код.

Тоді підтвердіть проплату, ввівши пароль, який вам надійде в смс. Після цього квитанція про оплату завантажиться на ваш ПК автоматично, а також прийде у вигляді листа на електронну адресу.

Дякуємо вам, що нас читаєте!

Про нас Шевченко Людмила

Журналістка "Вісті Барвінківщини" L_M_Shevchenko@ukr.net

Перевірте також

Перша перемога маленької зірочки

              Першокласниця ЗОШ№2 Ксенія Дорофєєва взяла участь у V …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page
Перейти до панелі інструментів