На головну / РАЙОН / Мюзикл «За двома зайцями» по-мечебилівськи

Мюзикл «За двома зайцями» по-мечебилівськи

31 грудня, буквально за кілька годин до Новорічної ночі у Мечебиловому аматори сцени запросили односельчан на свою премєру мюзиклу «За двома зайцями», поставленного за однойменною  п’єсою Михайла Старицького. Місцеві театрали класичний варіант пєси розбавили сільськими мотивами. І це додало особливого сільського колориту дебютного мюзиклу.
Проня Прокопівна, Свирид Голохвастов, Прокіп Сірко, Явдокія Сірчиха… Ці комедійні персонажі розважали публіку протягом вечора. Ролі відомих героїв пєси вдало зіграли Галина Кравченко, Світлана Гармаш, Марина Дудко, Алла Босенко, Марина Бєлоглазова, Інна Бондаренко, Тетяна Кисіль. Треба віддати належне акторам-аматорам – вони дійсно були неперевершені. До речі, в репертуарі мечебилівських театралів вже чимало вистав. Практично кожен концерт у селі не обходиться без театралізованого спектаклю. Минулоріч, приміром, вони порадували глядачів «Вечорами на хуторі біля Диканьки». Це, на думку директора закладу культури Інни Бондаренко, одна з кращих їх вистав. Захоплює не тільки акторська майстерність тутешніх театралів, а й їх працелюбність, завзяття, ентузіазм. Адже всі декорації, всі сценічні костюми своїх героїв вони готують, шиють і майструють самі. З підручних матеріалів, як можуть, як вміють. І виходить це в них просто чудово!
У Новорічній святковій програмі були й виступи хореографічного колективу «Ритм»,яким керує В.Остріжня. Пластика, граціозність учасників цього гурту захоплює. Ось де істинна краса танцю, політ рухів у  тісному злиттю з музикою. Між іншим, «Ритм» вже здобув популярність не тільки в рідному селі, а й у сусідніх населених пунктах. Юні танцюристи вже не раз запрошувалися до гастролних виступів іїх завжди нагороджували бурхливими оплесками.  Вдячна публіка удостоїла оваціями й дует Андрія та Людмили Гоми, виступи Сергія та Марини Бєлоглазових. Ну, а яке Новорічне свято без Діда мороза та Снігуроньки?! Алла Босенко та Микола Бондаренко справилися з цим непростим і відповідальним завданням – бути головними дійовими особами того вечора.
Святкова програматут справді була надзвичайно насиченою і різноплановою. За ним – копітка роботі керівника закладу Інни Бондаренко та її творчого талановитого активу людей, які дуже люблять мистецтво і готові дарувати свій талант і вміння іншим
.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Чотири години яскравих вражень та емоцій

Скажете, що чотиригодинний концерт – це занадто довго і тяжко для сприйняття? Не знаю як, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page