You cannot copy content of this page
На головну / СПОРТ / Вісничок / Кожні змагання, не дивлячись на результат, —це цінний досвід

Кожні змагання, не дивлячись на результат, —це цінний досвід

Артем Рибалка і його вихованець Сергій Лой не так давно повернулися з Чехії, де проходив тринадцятий Чемпіонат світу з карате по версії SKIF. Наші земляки виступали у складі української  збірної. У змаганнях взяли участь команди із 49 країн світу. Збірна України посіла престижне сьоме місце. Свій внесок у загальнокомандний результат зробили й наші спортсмени.
йшов до цих змагань півтора роки, — розповідає Артем Рибалка. – Серйозно готувався, ставив перед собою високу планку. Їхав до Чехії впевнений у собі і в своїх силах.
Перший бій в одиночному куміте  виграв у спортсмена з Данії, здобув перемогу і в другому та третьому боях, перемігши суперників із Румунії та Італії. І вже був за крок до перемоги, але… У третьому бою з італійцем отримав серйозну травму коліна. Продовжувати змагання далі не міг.
За станом здоров`я був дискваліфікований і знятий із змагань. Хоча я майже на всі сто відсотків був впевнений, що здобуду перемогу у четвертому бою із бельгійським спортсменом. І це був мій гарантований вихід у фінал. Але на татамі через травму я вже не вийшов.
Результат Артема – четверте місце у віковій групі 20-39 років у вазі до 65 кілограмів. Для чемпіонату світу – це вагомий результат, але не той, на який розраховував сам Артем і якого від нього чекали вболівальники. Якби не травма – він би був у трійці призерів.
Нагадаймо, що спортсмен вже підіймався на переможний п’єдестал на чемпіонаті Європи, неодноразово здобував 1-2 місця у міжнародних турнірах у Німеччині, Чехії, Польщі.
Після повернення додому, Артем серйозно займається лікуванням травми, не виключено, що потрібне буде хірургічне втручання. Ми щиро віримо, що на подальшій спортивній кар’єрі Артема це ушкодження не позначиться.
У віковій категорії 15-17 років успішно виступив і Сергій Лой – вихованець тренера А. Рибалки. У першому ж бою хлопець буквально за 20 секунд здобув перемогу над спортсменом із Росії, чим додав балів у загальнокомандний результат.
А ось у другому бою він поступився топовому спортсмену із Італії.
—Повернулися із Чехії з масою вражень,— діляться барвінківчани. Адреналін зашкалює! Кожні змагання, не дивлячись на результат, —це цінний досвід, це нові контакти, це вивчення нових технік – адже спортсмени кожної країни мають свої особливості бою. Вчимося. Щоб йти далі! Щоб перемагати!

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Новий адміністративний устрій Харківської області, який пропонує Мінрегіон

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує замість 27 районів, Харківську область об’єднати в …