You cannot copy content of this page
На головну / НОВИНИ / Григорівці 130 років: село вразило своїми талановитими людьми

Григорівці 130 років: село вразило своїми талановитими людьми

Мешканці Григорівки нещодавно святкували ювілей свого села. Не було тут  ні великих, ні малих зірок естради, не було професійних артистів і аматорів сцени із сусідніх регіонів. Концертна програма складена виключно із виступів місцевих учасників художньої самодіяльності. Більше двох годин дарували вони односельчанам свої таланти.

…Подія зібрала біля сільського закладу культури  не тільки григорівців, а й мешканців Малоліток, гостей із сусідніх сіл, з райцентру. Люди поважного віку зайняли місця в імпровізованій глядацькій залі, що просто неба, молодші юрмилися обабіч концертного майданчику – активно  аплодували, підспівували й підтанцьовували артистам.  Дітвора  галасувала біля  містечка з батутами. Святкова атмосфера, піднесений настрій у всіх,  хто прийшов сюди відпочити.

Присутніх привітав з ювілеєм села сільський голова Олександр Сніжковий. Слово мала й директор місцевого навчально-виховного комплексу Ірина Шульга. За дорученням відділу освіти райдержадміністрації вона вручила грамоту сільському голові за активну підтримку закладу освіти, сприяння вирішенню нагальних проблем сільського НВК.

А скільки вже було пісенних вітань – і не порахувати. Музичні подарунки лунали для старожилів села, для родин, які відзначають ювілеї подружнього життя, для молодих батьків і новонароджених немовлят (до речі, за вісім місяців цього року тут вже народилося п’ятеро діток!).

Скажу щиро, День села розкрив скарбницю талантів. Кожен виступ був яскравим і неповторним. Людмила Канавська  – справжній енерджайзер сільської сцени. Енергійна, запальна, весела – вона заряджає публіку позитивними емоціями вже з першого свого виступу. Валерій Варнавський – мікс романтичних та динамічних пісень, які близькі людям різних поколінь, бо це справжні хіти естради. Дует Інни Орел та Ольги Коломієць –  красиве поєднання двох голосів, вони гармонійно доповнюють одна одну як в стилі, так і в манері виконання.  Дівчата  виходять на публіку із щирими піснями про кохання, про мрії,  романтику юначих стосунків. Віктор  Яковецький спершу приємно вразив публіку своїм сольним виступом – чудовий голос, манера виконання. Він не просто співав,він переживав саму пісню, пропускаючи її через себе. І це виходило щиро, зворушливо, талановито. Потім Віктор заспівав у дуеті з дружиною Людмилою – і цей вихід був родзинкою всього концерту – щирі оплески присутніх тому переконливий доказ. Сором’язливо вийшла до мікрофону Ляночка  Яковецька, та коли заспівала, всі затамували подих. Це було неперевершено, безперечно, що дівчинка успадкувала талант від своїх  батьків. Оваціями нагородили односельчани  ще одну молоду виконавицю Крістінку Костенко…

На  Дні села у Григорівці було багато інших цікавинок – розгорнута виставка вишиванок місцевих умільців, працювали батути та торгівельні точки, всіх бажаючих безкоштовно пригощали щойно звареним кулішем. Був яскравий феєрверк – воєдино злилися у нічному небі відразу два подарунки односельчанам. До великого комплекту піротехніки, яку закупили до цієї події сільська рада, додала свою порцію яскравого салюту й місцевий підприємець Олена Джим.

Що не кажіть, а багато у Григорівці талантів і зуміла їх всіх залучити до художньої самодіяльності досвідчений культпрацівник Світлана Логвіненко. Вона – незмінній ведучій і організатору всіх сільських заходів. Вона згуртувала навколо себе команду однодумців, які й допомагають влаштовувати в селі ось такі цікаві, колоритні свята

.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Життя, що почалося в 30

У це важко повірити. Це просто не вкладається у голові. Факт шокує, він із серії …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *