You cannot copy content of this page
На головну / СПОРТ / Вісничок / Відбувся Х турнір з важкої атлетики ім.В.Лєпьохіна

Відбувся Х турнір з важкої атлетики ім.В.Лєпьохіна

10-11 травня в м.Краматорськ відбувся X ювілейний обласний турнір під девізом «Юні богатирі Донеччини» з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років. Турнір присвячений пам’яті відомого важкоатлета Віктора Лєпьохіна. Участь в змаганнях взяло 5 команд з різних міст: Добропілля, Білозерська, Лиману, господарі турніру – Краматорськ, і запросили й нашу команду важкоатлетів Барвінківської ДЮСШ, тренер О.А.Ведмідь.

Команда нашої ДЮСШ виборола: 4 золотих, 2 срібних, 2 бронзових медалей та два IV місця.

Переможцями у складі нашої команди у своїх вагових категоріях стали: до 26 кг Троян Богдан (ЗОШ№4) із сумою в двоборстві (ривок+поштовх) 37кг; до 30кг впевнено переміг Єбрагімов Станіслав (ЗОШ№2) із сумою 60кг; до 45кг до 13 років переміг Кучеренко Володимир (ЗОШ№4) із сумою 92кг і серед юнаків до 15 років Тоїчкін Олександр (ЗОШ№2) із сумою 83кг.

ІІ місце завоювали: до 34кг Кучеренко Рустам (ЗОШ№4) із сумою 61кг і до 45кг Приймак-Троян Вадим із сумою 89кг. ІІІ місце посіли: до 61кг Рідний-Бєліков Ілля (ЗОШ№3) із сумою 107кг і до 79кг Чегринець Сергій (випускник ЗОШ№1) із сумою 110кг. IV місце посіли: до 30кг Муратов Святослав (ЗОШ№3) із сумою 32кг і до 67кг Приймак-Троян Владислав (ЗОШ№4) із сумою 115кг.

Всі переможці і призери нагороджені дипломами, медалями та пам’ятними сувенірами.

Командні місця не підводились, оскільки змагання були особистими. Кожен учасник мав змогу встановити власний результат, показати свої можливості. Отримати пораду досвідченого тренера і просто поспілкуватись зі спортсменами з інших команд, з якими вже склались дружні стосунки.

Про нас Шевченко Людмила

Журналістка "Вісті Барвінківщини" L_M_Shevchenko@ukr.net

Перевірте також

Новий адміністративний устрій Харківської області, який пропонує Мінрегіон

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує замість 27 районів, Харківську область об’єднати в …