На головну / Відео / Випускники 2020

Випускники 2020

Мелодія шкільного вальсу запросила випускників 2020 на подвір’я рідної школи. В опорному закладі Барвінківської ЗОШ№1. відбувся урочистий захід з вітаннями, подарунками та щирими емоціями. Не дивлячись на карантин, який завадив традиційним урочистостям на центральній площі та врученню атестатів в РБК – вчителі та батьки змогли подарувати дітям справжній, незабутній шкільний випускний вечір.

На свято завітали й голова районної ради В.С.Щолок та голова РДА В.І.Рєзніков, начальник відділу освіти Н.О.Коптєва, аби привітати випускників та подарувати найактивнішим сертифікати на три, дві та одну тисячу гривень.

Гордістю школи є кожен учень. Та найприємніше, коли серед випускників є ті, хто разом з атестатом отримує медаль за успіхи у навчанні. А таких в цьому році три: дві золоті та одна срібна.

В цей вечір для випускників, які ще вчора були учнями, а сьогодні ступають в доросле життя – батьки та вчителі давали своє напутнє слово. Саме по-батьківски  звернувся й директор школи С.І.Черний, перш ніж кожному урочисто вручити атестат.

А напутні слова та вітання від класного керівника А.І.Пересади залишаться в серцях теплим спогадом у кожного учня…

 

Кружляв шкільний вальс, звучали пісні, лунали щирі вітання…  все це лишиться добрим дитячим спогадом останньої миті шкільного життя. А завтра… а завтра доросле життя, сповнене несподіванок, рішень, добрих надій, здійснення мрій, планів та досягнень… Тож, в добру путь – ВИПУСКНИКИ 2020!

Про нас Шевченко Людмила

Журналістка "Вісті Барвінківщини" L_M_Shevchenko@ukr.net

Перевірте також

Випускники 2020

Останній шкільний вальс пролунав для випускників Барвінківської ЗОШ№2.

Один коментар

  1. Галина

    Щиро написано… Спасибі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page
Перейти до панелі інструментів