На головну / МІСТО / Благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок

Минулої п’ятниці опорний заклад Барвінківської ЗОШ№1 взяв участь у Всеукраїнській  акції “Назустріч мрії”. Зібрані кошти в сумі 15458грн на благодійному ярмарку вже перераховані на рахунок Фонду “Сильні духом”. Цей Фонд проводить реабілітацію важкохворих дітей.

До акції долучились весь педагогічний колектив, учні та їх батьки. Благодійний ярмарок у супроводі святкового концерту та з дотриманням українських звичаїв проходив на подвір’ї школи. Тут все проходило в різних локаціях: торгівля смаколиками, танцювально-пісенна творчисть, майсер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, куточок історичного козацтва та спортивні козацькі розваги. Ведуча О.Черна щиро дякувала батькам та всім учасникам заходу за активну участь в ярмарці. Якщо ви не потрапили на благодійний ярмарок – багато втратили. У дружній шкільній атмосфері пройшов такий бадьорий заряд енергії добра, щирості, шани й любові. Саме так готувались до ярмарку. А яскраве, осіннє, тепле сонечко тільки сприяло веселій торгівлі та дружньому спілкуванню. І кожен розуміючи мету заходу, старався внести свою частку благодійності. Даруй добро від щирого серця – і можу впевнено сказати, їм це вдалося.

 

Про нас Шевченко Людмила

Журналістка "Вісті Барвінківщини" L_M_Shevchenko@ukr.net

Перевірте також

Знай наших

Танцювальному колективу «Феєрія» присвоєно звання зразкового Яскраві та натхненні виступи вихованців хореографічного колективу естрадного танцю «Феєрія» Будинку творчості …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page
Перейти до панелі інструментів