На головну / ЛЮДИ / Є таке захоплення / А який у вас домашній улюбленець?

А який у вас домашній улюбленець?

Домашні улюбленці є мабуть у кожній родині. Собака чи кіт, морська свинка чи хом’ячок, або навіть папуга, чи інше звірятко або пташина, а може й рибки – та всі вони потребують нашої уваги, любові та догляду. І в більшості випадків завести таке щастя є ініціативою дітей. Хоча й одинокі люди беруть до себе пухнастика, наприклад, аби позбавитись відчуття пустоти. Та беручи собі такого друга, ми беремо на себе й відповідальність за нього та за безпеку рідних. Чи зважуємо на можливі наслідки, які «за» впливають саме на вибір?  Обираючи, наприклад, собаку, треба добре розуміти її характер, природні дані та які умови утримування, та якого догляду вона потребує.

– Якщо вам потрібна нянька для вашого малюка, – радить ветеринарний лікар, Володимир Яковенко, – то кращої, ніж Самоїд, ви не знайдете. І це не заради реклами, а так воно і є. Самоїд – це жива та розумна іграшка, красива, дуже лагідна й доброзичлива собака з дуже м’яким характером. Саме з Самоїдських лайок виходять гарні вихованці та сімейні друзі й компаньйони. Це грайливі й добрі собаки. Дуже розумні, тож легко піддаються навчанню. Вони швидко знаходять спільну мову й порозуміння з усіма, я б сказав, занадто ці собаки довірливі. Хоча й добре гавкають, якщо це потрібно. Самоїд не любить тиші, вона постійно потребує уваги господаря.

Саме так відповів мені Володимир, коли я поцікавилась в нього, чому саме Самоїди? А питання це з’явилось не просто так. По-перше – вибір домашнього улюбленця – це завжди актуальна тема між дітьми та батьками. А по-друге, минулого року В.Яковенко офіційно зареєстрував розплідник під назвою «Слобожанський Рай», отримав Свідоцтво. І саме Самоїди є головними вихованцями у цьому розпліднику. На сторінках соц мереж рясніють фото цих собак з господарем. І до кожної такої світлини Володимир робить допис з іменами собак, з поясненням, що саме діється в ту мить. І кадри ті просто сімейні, теплі, душевні. От ви часто своєму улюбленцю чистите зуби? А як доглядаєте? Чи часто купаєте, наприклад, чим годуєте? А з дописів лікаря ветеринара про догляд за пухнастиками, можна багато чому й повчитись, є що перейняти. І хто, як не ветеринар дасть кращу пораду. Особливо, якщо в самого є гарний і вже багаторічний досвід. Досвід, який надихнув, дав ідею створити розплідник. Бо хто, як не сам вчасно проконтролює щеплення й правильне харчування. І з того, які щасливі на фото його білі чотирилапі улюбленці, зрозуміло, скільки любові вони дарують один одному.

А який у вас домашній улюбленець? Хто він, пухнастик чи в яскравому пір’ячку, а може це черепашка? Робіть цікаве сімейне фото зі своїми «пусічками», розкажіть про їх характер, про догляд, та за що саме ви його любите і надсилайте нам, а ми кращі фото та розповіді надрукуємо на сторінках “ВБ” та на нашому сайті. Тож, тему домашніх улюбленців вважаємо відкритою.

 

Про нас Шевченко Людмила

Журналістка "Вісті Барвінківщини" L_M_Shevchenko@ukr.net

Перевірте також

Японські суші від барвінківчанки

Суші – це японська традиційна страва, яку готують з рису та морепродуктів. І якщо раніше …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page